Kategorie

Najnowszy wpis

Laboratorium apteczne: deser chia z zielonym jęczmieniem

Laboratorium apteczne: deser chia z zielonym jęczmieniem

Słyszałaś/eś o zdrowotnych właściwościach zielonego jęczmienia, chciałabyś/chciałbyś schudnąć na wiosnę, ale...

Co na trawienie? Metody, które przynoszą ulgę

Barbara Dąbrowska-Górska, dietetyk - w zmianie nawyków żywieniowych pomogłam już kilku tysiącom osób, na różnych etapach życia. Prowadzę poradnię online barbaradabrowska.pl.

Pracuję w nurcie Pozytywnej Dietetyki. Pokazuję, jak można odzyskać szacunek do swojego ciała i dobre relacje z jedzeniem. Rozpoczęłam pozytywną rebelię (#rebeliaPD), która walczy z obsesją piękna, pseudonauką i niepotrzebnymi restrykcjami dietetycznymi.

Kilkanaście lat pracy zawodowej to ogrom doświadczenia, ale droga rozwoju dietetyka nigdy się nie kończy. Dlatego śmiało nią kroczę, wciąż ewoluując jako specjalista.

Historie moich podopiecznych nauczyły mnie, że potencjał do zmiany jest już w człowieku, a moim zadaniem jest go wydobyć. W swojej pracy stawiam na pełną akceptację drugiej osoby, autentyczność w relacjach i wybór takich rozwiązań, które nie wywracają życia do góry nogami.

Prywatnie jestem wysoko wrażliwym człowiekiem, kobietą, partnerką, mamą (Hanka jest ekstra!). Równowagę przywraca mi joga i huśtawka. Tańczę do muzyki elektronicznej Clarka, uwielbiam zapach kokosa.

Opublikowane w kategorii: Na tropie zdrowia

Dodaj komentarz

Zaloguj się by dodawać komentarze

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć