Lista produktów marki Bioderma

Bioderma stawia na jakość swoich produktów i ich skład. Ta francuska firma jest znana z tego, że tworzy kosmetyki o wysokiej jakości i składzie dostosowanym do potrzeb każdego rodzaju skóry. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i są bezpieczne dla skóry.

89 produktów

Marka Bioderma na co stawia?

Bioderma to francuska marka kosmetyków, która tworzy preparaty dla całej rodziny. W ofercie znajdziemy linie kosmetyków dla niemowląt, dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Skład produktów jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Bioderma jest marką opartą na ekobiologii, która znajduje się w centrum podejścia NAOS - po to, aby lepiej chronić ekosystem skóry i wzmaniać jej naturalne mechanizmy.

Bioderma stawia na jakość swoich produktów i ich skład. Współpracuje z dermatologami, naukowcami i farmaceutami, aby znaleźć rozwiązania odpowiadające współczesnym potrzebom skóry człowieka. Ta francuska firma jest znana z tego, że tworzy kosmetyki o wysokiej jakości i składzie dostosowanym do potrzeb każdego rodzaju skóry. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i są bezpieczne dla skóry.

Bioderma bestsellery

Najpopularniejszym produktem marki Bioderma jest płyn micelarny Sensibio. Płyn ten jest jednym z największych bestsellerów na świecie kosmetycznym. Sensibio H2O to wręcz kultowy płyn do demakijażu, przeznaczony do skóry wrażliwej. Zawarte w jego składzie micele sprawiają, że płyn marki Bioderma skutecznie oczyszcza skórę, a także usuwa nawet wodoodporny makijaż, także z okolic oczu.

Płyn micelarny Bioderma Sensibio zawiera kompleks DAF, który zmniejsza wrażliwość skóry na działanie czynników zewnętrznych. Łagodne składniki myjące usuwają zanieczyszczenia i nadmiar sebum, zapewniając skórze długotrwałe uczucie świeżości.

Poniżej przedstawiamy ranking najbardziej ulubionych przez naszych pacjentów produktów marki Bioderma:

Atoderm Huile de douche: Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic.

Sébium Gel moussant: Antybakteryjny żel do mycia twarzy.

Photoderm MAX Crème: Ochronny krem do skóry suchej i normalnej 2.

Nodé Fluide: Delikatny szampon do częstego mycia włosów.