Lista produktów marki ELEMENTA MUNDI

Tynktury Elementa Mundi łączą w sobie sztukę dawnego ziołolecznictwa, aptekarską precyzję oraz holistyczne podejście w trosce o zdrowie. 

5 produktów

Marka Elementa Mundi proponuje nam coś więcej niż tylko produkty do łykania. To cała filozofia uważnego życia z myślą o własnym dobrostanie, w której tynktury stanowią formę przyjemnego nawyku, przynoszącego z czasem korzyści dla zdrowia i samopoczucia. W recepturach znajdziemy tylko naturalne składniki – zioła, adaptogeny, przyprawy, olejki eteryczne – starannie dobrane i potraktowane z pasją i rzetelnością, by wydobyć z nich pełnię substancji czynnych. Płynna formuła jest nie tylko dużo przyjemniejsza w stosowaniu, ale przede wszystkim zapewnia lepszą wchłanialność od preparatów w tabletkach czy kapsułkach.  

Co znajdziemy w ofercie Elementa Mundi? Cztery tynktury, każda stworzona, by odpowiadać na inne potrzeby. Oczyszczać z toksyn i wspierać metabolizm, wzmacniać odporność, walczyć ze zmęczeniem i uspokajać, pomagać w zachowaniu witalności i młodości na dłużej. Jednak ich nadrzędnym celem jest zbudowanie w nas zdrowego nawyku troszczenia się o swoje zdrowie. Elementa Mundi pokazuje, że codzienne dbanie o siebie może, i powinno, być przyjemnością. Nie bez znaczenia są w tej kwestii smak i zapach produktów, o które marka również zadbała. Od pierwszego kontaktu preparaty kuszą, by włączyć je do codziennej rutyny.