Vicks SymptoMed MAX 10 saszetek
WICK PHARMA...
Ponad 2600 zweryfikowanych opinii
Producent : BAYER SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
Tabletki musujące Aspirin C to lek zawierający składnik przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.
Ponadto dzięki witaminie C produkt leczniczy wzmacnia system odpornościowy organizmu.
Musująca postać tego leku na przeziębienie i grypę przyspiesza jego wchłanianie.
Aspirin C stosuje się w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu oraz w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.
Opis preparatu
Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera 500 mg substancji czynnej – kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum). Jest to substancja czynna o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn. Te substancje przekaźnikowe zwiększają wrażliwość receptorów bólu. Gdy ich wytwarzanie zostaje zatrzymane, receptory bólu stają się mniej wrażliwe na bodźce, co powoduje złagodzenie bólu. Zahamowanie produkcji prostaglandyn powoduje również zmniejszenie stanu zapalnego. Dzięki temu Aspirin C wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, jak również przeciwgorączkowe.
Lek zwalcza takie objawy jak:
Aspirin C stosuje się w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu oraz w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.
Jak stosować?
Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Przed zażyciem tabletki należy rozpuścić ją w szklance wody i wypić musujący płyn. Tabletka musująca natychmiastowo uwalnia swoją substancję czynną, aby mogła zostać szybko przyswojona przez organizm.
Lek Aspirin C rozpuszcza się w wodzie, a picie duże ilości płynów jest bardzo wskazane podczas przeziębienia lub grypy.
Skład
Substacją czynną jest kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i kwas askorbowy (Acidum ascorbicum).
1 tabletka musująca zawiera 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwas askorbowego.
Substancje pomocnicze: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Przed rozpoczęciem stosowania Aspirin C należy omówić z lekarzem jeśli u pacjent stosuje jednocześnie leki przeciwzakrzepowe, występuje zaburzona czynność wątroby, jeśli u pacjenta występowała w przeszłości choroba wrzodowa.
Lek Aspirin C zawiera sód, należy wziąć pod uwagę u pacjentów ze zmniejszoną czynnością nerek i u pacjentów kontrolujących zawartość sodu w diecie.
Kwas acetylosalicylowy może powodować skurcz oskrzeli i wywoływać napady astmy i inne reakcje nadwrażliwości.
Pacjenci przed zabiegami chirurgicznymi powinni poinformować lekarza o przyjmowaniu leku Aspirin C.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Pojemność
10 tabletek
Producent
Bayer
Produkt z importu równoległego w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Vicks SymptoMed MAX 10 saszetek
WICK PHARMA...
Ibum kapsułki miękkie 200mg x 30 kapsułek
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Scorbolamid tabletki drażowane x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Paracetamol Biofarm 500mg x 20 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Polopiryna Complex x 12 saszetek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ibuprom RR tabletki powlekane 400mg (MAX) x 48 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Panadol dla dzieci zawiesina 120mg/5m x 100 ml
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Ibuprom max rapid tabletki powlekane 400 mg x 24 tabletki...
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Aspirin tabletki 0.5 g x 10 tabletek Import
BAYER SP. Z O.O.
Fiorda Vocal MD smak owoców leśnych x 30 pastylek
PHYTOPHARM KLĘKA S.A.
Ibuprom tabletki powlekane 200mg x 96 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Disnemar dla dorosłych aerozol do nosa x 25 ml
MYLAN HEALTHCARE SP. Z O.O.
Argentin T- spray do gardła x 20 ml
SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.
Ectimer spray do nosa x 100 ml
SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.
Pelavo Oskrzela kaszel mokry/suchy x 120 ml
USP ZDROWIE SP. Z O.O