Paracetamol Biofarm 500mg x 50 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Rodzaj: LEK OTC
Ibufen Junior zawiera ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Opis produktu
Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci i dorosłych w następujących przypadkach:
• Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
− bóle głowy (również migrenowe);
− bóle zębów;
− bóle mięśniowe, stawowe i kostne;
− bóle po urazach;
− nerwobóle;
− bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie;
− bolesne miesiączkowanie;
− bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.
• Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub
innych chorób zakaźnych).
Składniki
Ibuprofen, makrogol 600, potasu wodorotlenek, woda oczyszczona żelatyna, sorbitol ciekły niekrystalizujący, maltitol ciekły
Jak stosować?
Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów i zmniejszenia ryzyka działań niepożądanych. Jeśli w przebiegu zakażenia jego objawy (takie jak gorączka i ból) utrzymują się lub nasilają, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.
Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej.
Dzieci - maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 20-30 mg na kg mc., podzielona na 3 do 4 pojedynczych dawek.
Dzieci w wieku od 6 do 9 lat (20-29 kg): dawka początkowa 1 kapsułka. Potem, w razie potrzeby 1 kapsułka co 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 3 kapsułki (600 mg ibuprofenu).
Dzieci w wieku od 10 do 12 lat (30-39 kg): dawka początkowa 1 kapsułka. Potem, w razie potrzeby 1 kapsułka co 6 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 4 kapsułki (800 mg ibuprofenu).
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat (powyżej 40 kg): dawka początkowa od 1 do 2 kapsułek. Potem, w razie potrzeby 1 (200 mg) do 2 (400 mg) kapsułek co 4 (dla dawki 200 mg) do 6 godzin (dla dawki 400 mg). Maksymalna dawka dobowa wynosi 6 kapsułek (1200 mg ibuprofenu).
Minimalna przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami wynosi 4-6 godzin.
Przeciwwskazania
Pojemność
10 kapsułek
Producent
Polpharma
|
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
|
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
|
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Paracetamol Biofarm 500mg x 50 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Ibuprom max sprint 400mg x 10 kapsułek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Coffepirine od bólu głowy x 12 tabletek
MEDICOFARMA S.A.
Opokan Max 15 mg x 10 tabletek
AFLOFARM FARMACJA POLSKA...
Ibum Supermax 600mg x 20 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Ibum 200mg x 60 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Nurofen Express Forte kapsułki 400mg x 20 kapsułek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Ibuprom max sprint 400mg x 40 kapsułek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Tantum Verde pastylki miód-pomarańcza 20 sztuk
AZIENDE CHIMICHE RIUNITE...
Metafen żel forte 0.1 g/g x 100 g
MEDANA PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA
Ibum Express Forte 400 mg x 24 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.
Nurofen dla dzieci Forte zawiesina 200mg/5ml truskawkowy...
RECKITT BENCKISER POLAND...
Drotafemme Forte 80mg x 20 tabletek
SUN-FARM SP. Z O.O.
Glimbax, płyn do płukania x 200 ml
ANGELINI PHARMA POLSKA...