ASPIRIN C FORTE tabletki musujące x 10 tabletek
BAYER SP. Z O.O.
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : BAYER SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
Tabletki musujące Aspirin C to lek zawierający składnik przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.
Ponadto dzięki witaminie C produkt leczniczy wzmacnia system odpornościowy organizmu.
Musująca postać tego leku na przeziębienie i grypę przyspiesza jego wchłanianie.
Opis preparatu
Aspirin® Musująca to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera 500 mg substancji czynnej – kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum). Jest to substancja czynna o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn. Te substancje przekaźnikowe zwiększają wrażliwość receptorów bólu. Gdy ich wytwarzanie zostaje zatrzymane, receptory bólu stają się mniej wrażliwe na bodźce, co powoduje złagodzenie bólu. Zahamowanie produkcji prostaglandyn powoduje również zmniejszenie stanu zapalnego. Dzięki temu Aspirin® Musująca wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, jak również przeciwgorączkowe.
Lek zwalcza takie objawy jak:
Aspirin C stosuje się w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu oraz w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.
Jak stosować?
Aspirin® Musująca to lek w postaci tabletek musujących. Przed zażyciem tabletki należy rozpuścić ją w szklance wody i wypić musujący płyn. Tabletka musująca natychmiastowo uwalnia swoją substancję czynną, aby mogła zostać szybko przyswojona przez organizm.
Lek Aspirin® Musująca rozpuszcza się w wodzie, a picie duże ilości płynów jest bardzo wskazane podczas przeziębienia lub grypy.
Skład
Substacją czynną jest kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i kwas askorbowy (Acidum ascorbicum).
1 tabletka musująca zawiera 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwas askorbowego.
Substancje pomocnicze: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Pojemność
20 tabletek
Producent
Bayer
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
ASPIRIN C FORTE tabletki musujące x 10 tabletek
BAYER SP. Z O.O.
Nurofen 200mg x 12 tabletek powlekanych
RECKITT BENCKISER POLAND...
Aspirin tabletki 0.5 g x 10 tabletek
BAYER SP. Z O.O.
Pyralgina Gorączka granulat do rozpuszczenia x 6 saszetek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ibuprom tabletki powlekane 200mg x 50 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibuprom tabletki powlekane 200mg x 10 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Nurofen Expres Forte 400mg kapsułki miękkie x 30 kapsułek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Ibuprom sprint caps kapsułki 200mg x 24 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Ibuprom RR tabletki powlekane 400mg (MAX) x 48 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Gardlox prawoślaz szałwia tymianek x 16 tabletek
S-LAB SP. Z O. O.
Aspirin C tabletki musujące 400mg+240mg x 10 tabletek
BAYER SP. Z O.O.
Sudafed Xylospray HA dla dzieci aerozol do nosa 10 ml
MCNEIL HEALTHCARE...
Rhinoargent spray do nosa 20 ml
SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.
Sal Ems Factitium 450mg x 40 tabletek
PRZEDSIĘBIORSTWO...
XyloGel hydro żel do nosa x 10 g
WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM....
Flegamina tabletki 8mg x 40 tabletek
TEVA PHARMACEUTICALS...