Metafen Paracetamol 500 mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : US PHARMACIA SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
Gripex Hot Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos.
Opis preparatu
Gripex Hot Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos.
Wskazanie: gorączka, ból
Skład
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg.
substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, potasu acesulfam (E 950), aromaty cytrynowe, aspartam (E 951), żółcień chinolinowa (E 104).
Jak stosować?
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godziny (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex Hot nie stosować dłużej niż 3 do 5 dni bez konsultacji lekarskiej.
Przeciwwskazania
Kiedy nie stosować leku Gripex Hot:
Czy pamiętasz, że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz też inne preparaty marki US Pharmacia
Pojemność
12 torebek
Procucent
US Pharmacia
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Metafen Paracetamol 500 mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Nurofen Forte 400mg x 48 tabletek powlekanych
RECKITT BENCKISER POLAND...
Paracetamol Zentiva 500 mg 50 tabletek
ZENTIVA K.S.
Vicks Antigrip Complex 10 saszetek
WICK PHARMA...
Gripex Hot Max (Activ Forte) x 8 torebek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibuprom max sprint kapsułki miękki 400mg x 20 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibuprom sprint caps kapsułki 200mg x 24 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Vicks SymptoMed MAX 10 saszetek
WICK PHARMA...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Xylodex 0,1% regeneracyjny aerozol do nosa x 10 ml
WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM....
Sudafed Xylospray HA dla dzieci aerozol do nosa 10 ml
MCNEIL HEALTHCARE...
Vicks Antigrip Zatoki i Katar 10 saszetek
PROCTER & GAMBLE HEALTH...
Salviasept płyn zewnętrzny i do inhalacji x 35 g
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
M.C.M. KLOSTERFRAU...
XyloGel hydro żel do nosa x 10 g
WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM....
Flegamina Acetylcysteinum 600mg x 10 tabletek musujących
TEVA PHARMACEUTICALS...
Fiorda smak cytrynowy pastylki x 30 sztuk
PHYTOPHARM KLĘKA S.A.