Polopiryna S 300 mg x 30 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : BAYER SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
Tabletki musujące Aspirin C to lek zawierający składnik przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.
Ponadto dzięki witaminie C produkt leczniczy wzmacnia system odpornościowy organizmu.
Musująca postać tego leku na przeziębienie i grypę przyspiesza jego wchłanianie.
Aspirin C stosuje się w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu oraz w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.
Opis preparatu
Aspirin® Musująca to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera 500 mg substancji czynnej – kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum). Jest to substancja czynna o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn. Te substancje przekaźnikowe zwiększają wrażliwość receptorów bólu. Gdy ich wytwarzanie zostaje zatrzymane, receptory bólu stają się mniej wrażliwe na bodźce, co powoduje złagodzenie bólu. Zahamowanie produkcji prostaglandyn powoduje również zmniejszenie stanu zapalnego. Dzięki temu Aspirin® Musująca wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, jak również przeciwgorączkowe.
Lek zwalcza takie objawy jak:
Aspirin C stosuje się w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu oraz w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.
Jak stosować?
Aspirin® Musująca to lek w postaci tabletek musujących. Przed zażyciem tabletki należy rozpuścić ją w szklance wody i wypić musujący płyn. Tabletka musująca natychmiastowo uwalnia swoją substancję czynną, aby mogła zostać szybko przyswojona przez organizm.
Lek Aspirin® Musująca rozpuszcza się w wodzie, a picie duże ilości płynów jest bardzo wskazane podczas przeziębienia lub grypy.
Skład
Substacją czynną jest kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i kwas askorbowy (Acidum ascorbicum).
1 tabletka musująca zawiera 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwas askorbowego.
Substancje pomocnicze: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Pojemność
10 tabletek
Producent
Bayer
|
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
|
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
|
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Polopiryna S 300 mg x 30 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Nurofen dla dzieci Forte zawiesina 40mg/ml pomarańczowy x...
RECKITT BENCKISER POLAND...
Polopiryna C tabletki musujące 500mg+200m x 10 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Flucontrol Max 650mg+10mg+4mg x 10 tabletek powlekanych
AFLOFARM FARMACJA POLSKA...
Vicks Antigrip Zatoki i Katar 10 saszetek
PROCTER & GAMBLE HEALTH...
Metafen Paracetamol 500 mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Scorbolamid tabletki drażowane x 40 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Nurofen dla dzieci Forte zawiesina 200mg/5ml truskawkowy...
RECKITT BENCKISER POLAND...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Vicks Nasivin Aqua Forte spray do nosa x 120ml
PROCTER & GAMBLE HEALTH...
PHYTOPHARM KLĘKA S.A.
Neosine Forte 1000mg x 30 tabletek
AFLOFARM FARMACJA POLSKA...
Vicks Antigrip Complex 10 saszetek
WICK PHARMA...
Ibum Express Forte 400 mg x 12 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Mucosolvan mini syrop 15 mg/5 ml x 100 ml
Opella Healthcare Poland
Flegamina syrop o smaku malinowym 4mg/5ml x 200 ml
TEVA PHARMACEUTICALS...
Hascosept płyn do ust 1.5mg/g x 100 g
PRZEDSIĘBIORSTWO...