Aspirin C Tabletki musujące 400mg+240mg x 10 tabletek...
BAYER SP. Z O.O.
Ponad 1900 zadowolonych pacjentów
Producent : UPSA SAS
Rodzaj: LEK OTC
Fervex to lek stosowany w doraźnym leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Lek zawiera 3 składniki aktywne i działa wielokierunkowo.
Pierwszy z nich to przeciwbólowy i przeciwgorączkowy paracetamol. Drugą substancją czynną jest feniramina, zmniejszająca obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrażnia nos.
Opis preparatu
Fervex to lek stosowany w doraźnym leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Lek zawiera 3 składniki aktywne i działa wielokierunkowo.
Pierwszy z nich to przeciwbólowy i przeciwgorączkowy paracetamol. Drugą substancją czynną jest feniramina, zmniejszająca obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrażnia nos.
Wskazanie: ból, gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, kwas askorbowy, maleinian feniraminy.
1 saszetka granulatu zawiera 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego, 25 mg maleinian feniraminy.
Substancje pomocnicze: sacharoza, bezwodny kwas cytrynowy, guma akacjowa, sacharyna sodowa, naturalny aromat cytrynowo-rumowy.
Jak stosować?
Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Lek stosuje się doustnie po rozpuszczeniu granulatu z saszetki w szklance wody. Fervex jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania, tzn. przez maksymalnie 5 dni bez konsultacji z lekarzem.
Zwykle stosowane dawkowanie u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 15 lat to 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę, ale z co najmniej 4–godziną przerwą.
Przeciwwskazania
Nie stosować leku Fervex u osób z nadwrażliwością (uczuleniem) na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. Przeciwwskazaniami do zastosowania leku są: ciężka niewydolność wątroby lub nerek, jaskra z wąskim kątem, rozrost gruczołu krokowego z utrudnionym oddawaniem moczu. Nie podawać osobom z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy, galaktozy lub niedoborem sacharazy, izomaltazy, ze względu na zawartość sacharozy w leku.
Czy pamiętasz, że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz też inne preparaty marki UPSA SAS
Pojemność
8 torebek
Producent
UPSA SAS
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* |
DARMOWA |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Aspirin C Tabletki musujące 400mg+240mg x 10 tabletek...
BAYER SP. Z O.O.
Panadol dla dzieci zawiesina 120mg/5m x 100 ml
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Vicks Antigrip Zatoki i Katar 10 saszetek
PROCTER & GAMBLE HEALTH...
Paracetamol Farmina 500mg czopki 10 sztuk
FARMINA SP. Z O.O.
Nurofen Forte 400mg x 24 tabletek powlekanych
RECKITT BENCKISER POLAND...
Aspirin c tabletki musujące 400mg+240mg x 20 tabletek...
BAYER SP. Z O.O.
Ibuprom max sprint kapsułki miękki 400mg x 20 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Scorbolamid tabletki drażowane x 40 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Otrivin 0.05% aerozol do nosa x 10 ml
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
NES PHARMA
Gardimax Medica tabletki do ssania bez cukru x 24 tabletek
TACTICA PHARMACEUTICALS...
Sinupret 50 tabletek drażowanych
BIONORICA SE
Groprinosin Forte tabletki 1000mg x 30 tabletek
GEDEON RICHTER POLSKA...
Emskie na gardło do ssania czarna porzeczka x 30 pastylek
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Gripex Hot Max (Activ Forte) x 8 torebek
US PHARMACIA SP. Z O.O.