Vicks Antigrip Complex 10 saszetek

Vicks AntiGrip Complex to lek, który zwalcza 6 objawów przeziębienia i grypy. Pomaga oczyszczać drogi oddechowe.

Opis
Opis produktu
Vicks AntiGrip Complex do krótkotrwałe, doraźne łagodzenie objawów, takich jak ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa, kaszel produktywny (tzw. mokry kaszel), związany z przeziębieniem, dreszczami i grypą.
zawiera 3 substancje czynne, które pozwalają walczyć z aż 6 objawami przeziębienia lub grypy:
1. Ból głowy,
2. Ból ciała,
3. Ból gardła,
4. Gorączka,
5. Zatkany nos,
6. Kaszel z odkrztuszaniem
Składniki
Substancjami czynnymi są: paracetamol, gwajafenezyna i fenylefryny chlorowodorek. 1 saszetka zawiera 500 mg paracetamolu,200 mg gwajafenezyny i 10 mg fenylefryny chlorowodoreku. Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy, kwas winowy, sodu cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam (E951), acesulfam potasowy (E950), mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104).
Jak stosować?
Zawartość jednej saszetki rozpuścić w standardowym kubku gorącej, lecz nie wrzącej wody (około 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli, pacjenci w podeszłym wieku i dzieci w wieku 12 lat i powyżej: Jedna saszetka. W razie potrzeby podawać co cztery godziny, ale nie przekraczać czterech dawek (saszetek) w ciągu 24 godzin. Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat, z wyjątkiem wskazania podawania przez lekarza. Nie podawać pacjentom z zaburzeniami czynności wątroby lub ciężkimi zaburzeniami czynności nerek (patrz punkt 4.3). Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy zasięgnąć porady lekarza.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancje czynne paracetamol, gwajafenezynę, fenylefryny chlorowodorek lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; zaburzenia czynności wątroby lub ciężkie zaburzenia czynności nerek; nadciśnienie tętnicze; nadczynność tarczycy; cukrzyca; choroba serca; jaskra z wąskim kątem przesączania; porfiria; stosowanie u pacjentów przyjmujących trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne; stosowanie u pacjentów przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (IMAO) obecnie lub w ciągu ostatnich 2 tygodni; stosowanie u pacjentów przyjmujących leki blokujące receptory beta-adrenergiczne; stosowanie u pacjentów przyjmujących aktualnie inne leki sympatykomimetyczne; dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Pojemność
10 saszetek
Producent
WICK Pharma

Szczegóły
8753902
LEK OTC
pr.do p.rozt.doust.
10 sasz.
Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

DPD KURIER

11,99 zł.

1 DZIEŃ

DPD PUNKT ODBIORU

11,99 zł.

1 DZIEŃ

ODBIÓR OSOBISTY*

DARMOWA

PON - PT 7:00 - 20:00

SOBOTA  7:00 - 15:00

 

*DARMOWY ODBIÓR  w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.

Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Zapytaj farmaceutę
Cena
25,73 zł
w tym VAT
Cena
25,73 zł
w tym VAT
Dostępny

Ponad 2100 zadowolonych pacjentów

Podobne produkty

Sprawdź, jakim produktom zaufali inni

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć