Metafen Dexketoprofen 25mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ponad 1900 zadowolonych pacjentów
Producent : BAYER SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
Aspirin® Musująca to lek w postaci tabletek musujących.
Każda tabletka zawiera 500 mg substancji czynnej – kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum). Jest to substancja czynna o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn.
Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), stanach zapalnych oraz gorączce.
Opis preparatu
Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), stanach zapalnych oraz gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Aspirin Musująca zawiera kwas acetylosalicylowy (ASA), który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jest to pochodna kwasu salicylowego. ASA wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Dodatkowo wpływa również na zmniejszenie agregacji płytek krwi.
Lek zwalcza takie objawy jak:
Jak stosować?
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Lek do stosowania doustnego w formie rozpuszczonej.
Nie stosować leku dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji z lekarzem.
Aspirin stosować po posiłkach.
Dorośli: 1-2 tabletki musujące (500-1000 mg kwasu acetylosalicylowego). Dawkę można powtarzać co 4-8 godzin. Nie stosować więcej niż 8 tabletek musujących (4000 mg) na dobę.
Młodzież powyżej 12 lat: stosowanie leku wyłącznie na zlecenie lekarza (dawka jednorazowa - 1 tabletka musująca, co 4-8 godzin, nie więcej niż 1500 mg czyli 3 tabletki musujące w ciągu doby).
Sposób przygotowania: tabletki rozpuścić w szklance wody i wypić.
Skład
Substancją czynną jest: kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum).
1 tabletka musująca zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.
Substancje pomocnicze: sodu cytrynian, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.
Pojemność
12 tabletek
Producent
Bayer
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* |
DARMOWA |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Metafen Dexketoprofen 25mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Apap tabletki powlekane 500mg x 50 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Mel tabletki ulegające rozpuszczeniu w jamie ustnej 7,5mg...
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Metafen tabletki powlekane 2200mg+325mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ibuprom tabletki powlekane 200mg x 96 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Nurofen 200mg x 12 tabletek powlekanych
RECKITT BENCKISER POLAND...
No-spa tabletki 40mg x 20 tabletek
SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.
Ibuprom sprint caps kapsułki 200mg x 24 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Tantum Verde pastylki 3 mg mięta_ 20 sztuk
AZIENDE CHIMICHE RIUNITE...
Voltaren Max żel 23.2mg/g x 100 g
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
IPSEN CONSUMER HEALTHCARE
IPSEN CONSUMER HEALTHCARE
ThermaCare kompresy rozgrzewające na szyję x 2 sztuki
ANGELINI PHARMA POLSKA...
Mel tabletki ulegające rozpuszczeniu w jamie ustnej 7,5mg...
PRZEDSIĘBIORSTWO...
PPHU "DOBRYNIN" S.C.