Ibum Express Forte 400 mg x 36 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : BAYER SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
Aspirin® to znany od lat i sprawdzony lek na gorączkę oraz bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy , czy też bóle towarzyszące przeziębieniu.
Każda tabletka leku zawiera bardzo dobrze przebadany i udokumentowany w literaturze naukowej kwas acetylosalicylowy.
Wykazuje on zarówno działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe jak i przeciwgorączkowe.
Opis preparatu
Aspirin
Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym
Aspirin wskazany jest bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączce.
1 tabletka leku zawiera 500 mg substancji czynnej - kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum). Jest to substancja czynna o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn. Te substancje przekaźnikowe zwiększają wrażliwość receptorów bólu. Gdy ich wytwarzanie zostaje zatrzymane, receptory bólu stają się mniej wrażliwe na bodźce, co powoduje złagodzenie bólu. Zahamowanie produkcji prostaglandyn powoduje również zmniejszenie stanu zapalnego. Dzięki temu lek Aspirin® wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, jak również przeciwgorączkowe.
Lek zwalcza takie objawy jak:
Jak stosować?
Dorośli- jednorazowo 1-2 tabletki.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat- jednorazowo 1 tabletkę.
Skład
1 tabletka zawiera 500mg kwasu acetylosalicylowego
Pojemność
10 tabletek
Producent
Bayer
|
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
|
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
|
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Ibum Express Forte 400 mg x 36 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibum Supermax 600mg x 20 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Flucontrol Max 650mg+10mg+4mg x 10 tabletek powlekanych
AFLOFARM FARMACJA POLSKA...
Ibum Express Forte 400 mg x 24 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Vicks SymptoMed MAX 10 saszetek
WICK PHARMA...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Septinum Silver pastylki do ssania x 24 pastylki
NATUR PRODUKT PHARMA SP....
Propolis Forte mentolowe x 30 tabletek
APIPOL-FARMA SP. Z O.O. PPF
Glosal spray na suche gardło x 25 ml
SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.
Sinupret krople doustne 100 ml
BIONORICA SE
Oxalin junior 0.05% żel do nosa 10 g
WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM....
Metafen Paracetamol 500 mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Natuwit Olej z Czarnuszki Egipskiej 250 ml
P.P.U.H.NATKO
Cevitt gardło cytryna do ssania x 20 tabletek
ALPEN PHARMA AG S.A.