Paracetamol Biofarm 500mg x 20 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Ponad 2100 zadowolonych pacjentów
Producent : RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
Rodzaj: LEK OTC
Opis preparatu
Lek Nurofen Forte o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
Opis preparatu
Lek Nurofen Forte o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
Wskazanie: ból głowy, stan zapalny, gorączka
Skład
1 tabletka leku Nurofen Forte zawiera:
Substancję czynną: Ibuprofen 400 mg
Pozostałe składniki: sodu cytrynian, kwas stearynowy, krzemionka koloidalna bezwodna, otoczka cukrowa: karmeloza sodowa, talk, guma arabska suszona rozpyłowo, sacharoza, tytanu dwutlenek (E171), Makrogol 6000, tusz Opacode S-1-15094 (szelak, żelaza tlenek czerwony (E 172), glikol propylenowy, simeticon).
Jak stosować?
Lek Nurofen Forte należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.
Lek należy stosować doustnie, krótkotrwale.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletkę co 4 godziny. Tabletki należy popić płynem.
W przypadku niewydolności wątroby lub nerek, lekarz ustali indywidualne dawkowanie.
Osoby w podeszłym wieku: modyfikacja dawki me jest konieczna.
Nie należy stosować większej dawki leku niż zalecana.
Przeciwwskazania
Nie stosować więcej niz 3 tabletki (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby.
Lek nie jest wskazany dla dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Nie należy stosować leku Nurofen Forte u pacjentów:
Czy pamiętasz, że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz też inne preparaty marki Reckitt Beckinser
Pojemność
24 tabletek
Producent
Reckitt Beckinser
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* |
DARMOWA |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Paracetamol Biofarm 500mg x 20 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Alka-Seltzer tabletki miękkie 324mg x 10 tabletek
BAYER SP. Z O.O.
Voltaren Expres Forte x 10 kapsułek
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Ibum Forte kapsułki miękkie 400mg x 36 kapsułek
PRZEDSIĘBIORSTWO...
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Apap Extra tabletki powlekane 500mg+65mg x 50 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Paracetamol Biofarm 500 mg x 10 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Ibum kapsułki miękkie 200mg x 60 kapsułek
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Strepsils z Miodem i Cytryną x 24 pastylek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Końska maść rozgrzewająca x 350 g
VIRDE POLSKA SP. Z O.O.
TEVA PHARMACEUTICALS...
SUN-FARM SP. Z O.O.
Argentin T- spray do gardła x 20 ml
SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.
Strepsils Intensive Direct aerozol x 15 ml
RECKITT BENCKISER POLAND...
BENEMEDO SP. Z O.O.
TACTICA PHARMACEUTICALS...