Naproxen hasco żel 12mg/g x 50 g
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : USP ZDROWIE SP. Z O.O
Rodzaj: Materiał medyczny
APAP Ice to plaster hydrożelowy stosowany miejscowo w bólach głowy i migrenach. Zalecany dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.
Opis produktu
Plastry hydrożelowe dzięki unikalnemu składowi pozwalają złagodzić objawy złego samopoczucia i dolegliwości bólowe związane z migreną.
Przyklejenie chłodzącego plastra na czole lub w okolicach tylnej części szyi zmniejsza wydzielanie mediatorów bólowych. Efekt jest uzyskiwany również dzięki temu, że zimno i ból przewodzone są tymi samymi nerwami.
Plastry dają uczucie ochłodzenia i ulgi w szybkim tempie. W czasie ochładzania ma miejsce zwężenie naczyń krwionośnych, w wyniku czego dochodzi do zmniejszenia okołonaczyniowego „obrzęku” i ograniczenia ucisku na nerwy.
Każdy plaster działa do 8 godzin. Plastry są bezpieczne podczas stosowania z lekami, łatwo usuwa się je z powierzchni skóru. Nie pozostawiają śladów, są łatwe i wygodne w użyciu.
Zobacz preparaty marki US PHARMACIA
Skład
Hydrożelowy plaster, zawiera mentol.
Jak stosować?
Przetnij lub rozerwij saszetkę w celu jej otwarcia i wyjmij eden plaster żelowy. Usuń przezroczystą folię z tylnej części plastra żelowego i wyrzuć ją. Umieść jeden plaster żelowy na czole lub tylnej części szyi.
W razie potrzeby przytnij plaster do odpowiedniej wielkości, używając nożyczek.
Aby zapobiec wyschnięciu, niezużyty plaster żelowy przechowuj w saszetce z folii, zaginając jej górną część.
Przypomnienie
Chłodzące plastry żelowe Apap Ice stosuj wyłącznie zgodnie z instrukcją. Produkt jednorazowego stosowania.
Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami i jamą nosową.
Jeśli objawy nie ustępują, poradź się lekarza.
Działania niepożądane lub reakcje alergiczne są mało prawdopodobne. Jeśli takie działania wystąpią, należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.
Jeśli wystąpi nadmierne zaczerwienienie, podrażnienie, uczucie palenia lub dyskomfortu skóry, należy natychmiast przerwać stosowanie i poradzić się lekarza.
Plaster żelowy nie będzie przylegał do mokrej skóry, włosów lub ubrania.
Osoby niepełnosprawne lub z demencją powinny stosować produkt pod uważnym nadzorem.
Produkt należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w chłodnym, suchym miejscu, unikając bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne (w temp. min. 3°C i maks. 30°C).
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przeciwwskazania
Nie należy stosować plastra u osób, które mają lub miały reakcje alergiczne na leki lub kosmetyki.
Pojemność
2 sztuki
Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem.
Producent
US PHARMACIA
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Naproxen hasco żel 12mg/g x 50 g
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Dicloziaja żel 0,0116 g/g 100 g
ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z O.O.
Ortholan gel żel do masażu 50 ml
BENEMEDO SP. Z O.O.
Końska maść rozgrzewająca x 350 g
VIRDE POLSKA SP. Z O.O.
Perskindol Active Classic Gel x 100 ml
QPHARMA SP. Z O.O.
Itami plaster leczniczy 0.14g x 10 plastrów
FIDIA FARMACEUTICI S.P.A.
Ben-gay maść przeciwbólowa maść x 50 g
MCNEIL HEALTHCARE...
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Ibuprom sprint caps kapsułki 200mg x 24 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
CYATHUS EXQUIRERE...
Ibuprom RR tabletki powlekane 400mg (MAX) x 12 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
US PHARMACIA SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Naxii x 20 tabletek powlekanych
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Nurofen Mieśnie i Stawy 200mg plaster x 4 sztuki
RECKITT BENCKISER POLAND...
Ibuprom sport żel 0.05g x 60 g
US PHARMACIA SP. Z O.O.