Nurofen Express Forte kapsułek 400mg x 10 kapsułek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : US PHARMACIA SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
APAP to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.
Opis produktu
APAP to lek, który zawiera przeciwbólowy i przeciwgorączkowy paracetamol. Lek podaje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach. Może być stosowany u pacjentów z chorobą wrzodową, z nadciśnieniem tętniczym, cierpiących na nadkwaśność i zgagę, chorych na cukrzycę, alergików, osób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowe, kobiet ciężarnych i karmiących.
Polecany do stosowania dla dorosłych i dzieci od 12. roku życia.
APAP to lek, który łączy skuteczność działania z wysokim stopniem/profilem bezpieczeństwa, co oznacza komfort właściwego zwalczania bólu.
Zobacz preparaty marki US PHARMACIA
Skład
Substancję czynną leku jest paracetamol (Paracetamolum).
1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.
Substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.
Wskazania
Co ważne, APAP nie obniża prawidłowej temperatury ciała.
Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.
Jak stosować?
Dorośli 1-2 tabletki (500-1000 mg paracetmolu) w razie konieczności 3-4 razy na dobę, maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby, czyli 4 g paracetamolu na dobę.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat tabletka (500 mg paracetamolu) w razie konieczności, 3 do 4 razy na dobę.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na paracetamol, niedokrwistość, niewydolność nerek i wątroby.
Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami.
Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
W trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu.
Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
Należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.
Pojemność
24tabletki
Producent
USP Zdrowie
|
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
|
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
|
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Nurofen Express Forte kapsułek 400mg x 10 kapsułek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Apap Extra tabletki powlekane 500mg+65mg x 10 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Apap tabletki powlekane 500mg x 12 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
MIG 0,4 g x 10 tabletek ( data ważności 31.12.2025 )
BERLIN CHEMIE AG
Paracetamol Biofarm 500mg x 50 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Ibum Express Forte 400 mg x 12 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Nurofen Express Forte Mini 400mg x 30 kapsułek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Metafen rozkurczowy 40 mg x 20 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Dip Hot Krem rozgrzewający x 67 g
COLEP LAUPHEIM GMBH & CO. KG
Opokan Actigel żel 0,1 g/g 50 g
AFLOFARM FARMACJA POLSKA...
Nurofen Mięśnie i Stawy żel 50mg/g x 100 g
RECKITT BENCKISER POLAND...
Ketonal Active kps-tw 50 mg x 30 kapsułek
SANDOZ GMBH
Polopiryna C tabletki musujące 500mg+200m x 10 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Tantum verde pastylki 3mg cytryna x 30 sztuk
ANGELINI PHARMA POLSKA...
Glimbax, płyn do płukania x 200 ml
ANGELINI PHARMA POLSKA...
Pedicetamol roztwór doustny 0,1 g/ml x 60 ml
POLSKI LEK