Ibuprom max sprint kapsułki miękkie 400mg x 40 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ponad 1800 zadowolonych pacjentów
Producent : US PHARMACIA SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
APAP to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.
Opis produktu
APAP to lek, który zawiera przeciwbólowy i przeciwgorączkowy paracetamol. Lek podaje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach. Może być stosowany u pacjentów z chorobą wrzodową, z nadciśnieniem tętniczym, cierpiących na nadkwaśność i zgagę, chorych na cukrzycę, alergików, osób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowe, kobiet ciężarnych i karmiących.
Polecany do stosowania dla dorosłych i dzieci od 12. roku życia.
APAP to lek, który łączy skuteczność działania z wysokim stopniem/profilem bezpieczeństwa, co oznacza komfort właściwego zwalczania bólu.
Zobacz preparaty marki US PHARMACIA
Skład
Substancję czynną leku jest paracetamol (Paracetamolum).
1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.
Substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.
Wskazania
Co ważne, APAP nie obniża prawidłowej temperatury ciała.
Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.
Jak stosować?
Dorośli 1-2 tabletki (500-1000 mg paracetmolu) w razie konieczności 3-4 razy na dobę, maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby, czyli 4 g paracetamolu na dobę.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat tabletka (500 mg paracetamolu) w razie konieczności, 3 do 4 razy na dobę.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na paracetamol, niedokrwistość, niewydolność nerek i wątroby.
Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami.
Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
W trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu.
Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
Należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.
Pojemność
100tabletek
Producent
USP Zdrowie
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* |
DARMOWA |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Ibuprom max sprint kapsułki miękkie 400mg x 40 kapsułki
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibum Forte kapsułki miękkie 400mg x 36 kapsułek
PRZEDSIĘBIORSTWO...
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
MIG tabletki powlekane 0,4 g x 10 tabletek
BERLIN CHEMIE AG
Etopiryna tabletki 300mg+50mg+100m x 50 tabletek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ibum Supermax 600mg x 10 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Ibuprom tabletki powlekane 200mg x 50 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Saridon tabletki 50mg+250mg+150mg x 10 tabletek
BAYER SP. Z O.O.
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Tantum Verde pastylki 3 mg mięta_ 20 sztuk
AZIENDE CHIMICHE RIUNITE...
Orofar max pastylki do ssania 2mg+1mg x 30 sztuk
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z O.O.
Ibuprom tabletki powlekane 200mg x 96 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Nurofen 200mg x 12 tabletek powlekanych
RECKITT BENCKISER POLAND...
Ibufen Junior 200mg 10 kapsułek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...