Ponad 2100 zadowolonych pacjentów

Ketolek 50mg 20 kapsułek
Producent : SUN-FARM SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
Ketolek to lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym.
Produkt leczniczy ma formę kapsułek twardych, a zawarta w nich substancja czynna (ketoprofen) należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Ketolek stosuje się w krótkotrwałym, objawowym leczeniu łagodnych do umiarkowanych bóli różnego rodzaju.
Opis preparatu
Ketolek to lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym.
Produkt leczniczy ma formę kapsułek twardych, a zawarta w nich substancja czynna (ketoprofen) należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Ketolek stosuje się w krótkotrwałym, objawowym leczeniu łagodnych do umiarkowanych bóli różnego rodzaju, gł. bóle stawów, kości, mięśni czy głowy. Lek jest przeznaczony dla drosołych oraz młodzieży w wieku powyżej 15 lat.
Ketolek stosuje się w krótkotrwałym, objawowym leczeniu lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia: mięśni, kostno-stawowy lub ból głowy.
Jak stosować?
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Lek podaje się doustnie, przez możliwie najkrótszy czas i najmniejszą skuteczną dawkę, co pomoże zminimalizować ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. Kapsułki twarde należy połykać w całości, popijając dużą ilością płynu, w trakcie lub po posiłku. Nie należy stosować Ketoleku dłużej niż 5 dni bez konsultacji z lekarzem.
Zalecane dawkowanie Ketoleku u dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 15 lat to 1 kapsułka twarda co 8 godzin.
U osób w podeszłym wieku konieczne jest zachowanie ostrożności ze względu na zwiększone ryzyko ciężkich działań niepożądanych. Jeśli konieczne jest przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, należy zastosować najmniejszą skuteczną dawkę.
Skład
Substancją czynną leku jest ketoprofen.
1 kapsułka twarda zawiera 50 mg ketoprofenu.
Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna. Otoczka kapsułki: Korpus: żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171). Wieczko: żelatyna, żelaza tlenek, czarny (E 172), erytrozyna (E 127), indygokarmin (E 132), tytanu dwutlenek (E 171).
Ostrzeżenia i środki ostrożności
- Ketolek zawiera laktozę.
- Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
- Szczegółowa lista ostrzeżeń dotyczących stosowania leku dostępna jest w ulotce dołączonej do opakowania.
- Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC.
Pojemność
20 kapsułek
Producent
SUN-FARM
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* |
DARMOWA |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Paracetamol Biofarm 500mg x 50 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Apap tabletki powlekane 500mg x 50 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
BAYER SP. Z O.O.
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Ibum Supermax 600mg x 10 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Apap noc 500mg+25mg x 50 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Septolete ultra eukaliptus x 16 pastylek twardych
KRKA D.D. NOVO MESTO
Ibuprom RR tabletki powlekane 400mg (MAX) x 12 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Polopiryna Gardło spray x 15 ml
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Nurofen Express Forte Tabs 400mg x 12 tabletek powlekanych
RECKITT BENCKISER POLAND...
Orofar max pastylki do ssania 2mg+1mg x 30 sztuk
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Apap dla dzieci Forte zawiesina 40mg/ml x 85 ml
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Strepsils Intensive Bez cukru pomarańczowy x 24 pastylek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Dicloziaja żel 0,0116 g/g 100 g
ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z O.O.