Paracetamol Biofarm 500mg x 20 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Rodzaj: LEK OTC
Etopiryna tabletki od bólu głowy jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy oraz bólów o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Substancjami czynnymi leku są kwas acetylosalicylowy, etenzamid i kofeina.
Opis preparatu
Etopiryna tabletki od bólu głowy jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy oraz bólów o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Substancjami czynnymi leku są kwas acetylosalicylowy, etenzamid i kofeina.
Wskazanie: ból głowy
Skład
1 tabletka zawiera:
Substancje czynne: 300 mg kwasu acetylosalicylowego, 100 mg etenzamidu i 50 mg kofeiny.
Pozostałe składniki: skrobia ziemniaczana i laktoza jednowodna.
Jak stosować?
Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Lek należy przyjmować doustnie, najlepiej po posiłku, z dużą ilością wody.
Należy stosować możliwie najmniejsze skuteczne dawki przez najkrótszy okres konieczny do łagodzenia objawów, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.
Leku nie należy stosować dłużej niż kilka dni.
Stosowanie u dorosłych i dzieci powyżej 16 lat: od 1 do 2 tabletek jednorazowo lub w razie potrzeby tę samą dawkę co 8 godzin.
Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.
Przeciwwskazania
Jeśli pacjent ma uczulenie na kwas acetylosalicylowy, etenzamid, kofeinę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.
Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy występuje u 0,3% populacji, w tym u 20% chorych na astmę oskrzelową lub przewlekłą pokrzywkę.
Czy pamiętasz, że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz też inne preparaty marki Polpharma
Pojemność
50 tabletek
Producent
Polpharma
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Paracetamol Biofarm 500mg x 20 tabletek
BIOFARM SP.Z O.O.
Ibuprom RR tabletki powlekane 400mg (MAX) x 24 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibum Supermax 600mg x 10 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Apap tabletki powlekane 500mg x 100 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
SUN-FARM SP. Z O.O.
Saridon tabletki 50mg+250mg+150mg x 10 tabletek
BAYER SP. Z O.O.
Ibum Express Forte kapsułki miękkie 0,4 g x 36 kapsułek
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Nurofen Expres Forte 400mg kapsułki miękkie x 30 kapsułek
RECKITT BENCKISER POLAND...
Ibum Supermax 600mg x 20 kapsułek miękkich
PRZEDSIĘBIORSTWO...
TEVA PHARMACEUTICALS...
ThermaCare kompresy rozgrzewające na szyję x 2 sztuki
ANGELINI PHARMA POLSKA...
Vemonis Femi 400mg + 60mg + 40mg x 12 tabletek powlekanych
ADAMED PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA
Apap tabletki powlekane 500mg x 12 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Dexak SL granulat do sporządzania roztworu 25 mg x 10...
BERLIN CHEMIE AG