Paracetamol hasco zawiesina 120mg/5ml x 150 g smak...
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Ponad 2100 zadowolonych pacjentów
Producent : UPSA SAS
Rodzaj: LEK OTC
Czopki o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
ciężka niewydolność wątroby lub czynna nieskutecznie leczona choroba wątroby,
niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej,
przyjmowanie inhibitorów MAO (leki stosowane m.in. w stanach depresyjnych) oraz okres do 14 dni po zakończeniu leczenia,
jednoczesne stosowanie z lekami przeciwbólowymi o działaniu agonistyczno-antagonistycznym: buprenorfiną, nalbufiną, pentazocyną,
przebyte ostatnio zapaleniu odbytu, odbytnicy lub krwawienia z odbytu,
Lek zawiera olej sojowy – nie stosować w razie stwierdzonej nadwrażliwości na orzeszki ziemne albo soję.
Uważaj na działania niepożądane
Jak każdy lek, lek Efferalgan, czopki doodbytnicze może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.
Częstość występowania działań niepożądanych wymienionych poniżej określono następująco:
Rzadko: rzadziej niż u 1 na 1 000, ale częściej niż u 1 na 10 000 leczonych pacjentów:
Złe samopoczucie, obniżenie ciśnienia krwi, zwiększona aktywność ammotransferaz wątrobowych.
Bardzo rzadko: rzadziej niż u 1 na 10 000 leczonych pacjentów:
Reakcje nadwrażliwości, częstoskurcz, biegunka, bóle brzucha, nudności, wymioty, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, trombocytopenia (zmniejszenie liczby płytek krwi), leukopenia (zmniejszenie liczby białych krwinek), neutropenia (zmniejszenie liczby neutrofitów - typu białych krwinek), spadek wartości INR (współczynnik krzepliwości krwi), wzrost wartości INR.
Nieznana (częstość nie może być określona na podstawie dostępnych danych):
Niewydolność wątroby, martwica wątroby, zapalenie wątroby.
Czy pamiętasz,że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki.W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.
Poznaj inne preparaty na ból i gorączkę
Pojemność
10 czopków
Producent
UPSA
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* |
DARMOWA |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Paracetamol hasco zawiesina 120mg/5ml x 150 g smak...
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Apap dla dzieci Forte zawiesina 40mg/ml x 85 ml
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibufen dla dzieci Forte smak truskawkowy x 100 ml
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Ibufen dla dzieci Forte smak malinowy x 100 ml
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
Hascosept smak miętowy x 24 pastylek twardych
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Nurofen dla dzieci Forte zawiesina 200mg/5ml truskawkowy...
RECKITT BENCKISER POLAND...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Orofar junior tabletki do ssania 1mg+1mg x 24 tabletki
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Flegamina Baby krople 2mg/ml x 30 ml
TEVA PHARMACEUTICALS...
WROCŁAWSKIE ZAKŁADY...
Help4skin gojenie ran żel x 20 g
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
ZAKŁAD ZIELARSKI...
Tran norweski Gal w płynie cytrynowy 250 ml
SPEC.PRZED.ROL.-PROD. GAL...
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Pedicetamol roztwór d/ust 0,1 g/ml x 30 ml
POLSKI LEK