Hyperherba 0,33g x 60 tabletek

Produkt leczniczy Hyperherba jest preparatem tradycyjnie stosowanym jako środek łagodzący objawy występujących przejściowo stanów depresyjnych

Opis
Opis preparatu 
Produkt leczniczy Hyperherba jest preparatem tradycyjnie stosowanym jako środek łagodzący objawy występujących przejściowo stanów depresyjnych. Substancją czynną leku jest ziele dziurawca, które przyczynia się do poprawy nastroju.
Wskazanie: Tradycyjnie stosowany w celu łagodzenia występujących przejściowo objawów wyczerpania psychicznego. Hyperherba jest wskazana do stosowania u dorosłych.
Skład: Ziele dziurawca ( Hyperici herba ) 330 mg Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,2 mg hiperycyn.
Jak stosować?
Doustnie, dorośli: 1 tabletkę 3 razy dziennie. Decyzję o stosowaniu dłuższym niż dwa tygodnie podejmuje lekarz. Preparat należy popić wystarczającą ilością wody.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na ziele dziurawca. 
Z powodu braku wystarczających danych stosowanie w okresie ciąży i laktacji nie jest zalecane. Brak danych na temat wpływu na płodność.
Nie należy stosować równocześnie z warfaryną, cyklosporyną, teofiliną, digoksyną. Lek może osłabiać działanie doustnych środków antykoncepcyjnych. W trakcie leczenia zakażeń wirusem HIV środkami przeciwwirusowymi ziele dziurawca może powodować obniżenie ich stężenia (np. indinaviru) w osoczu. Bez konsultacji z lekarzem nie jest zalecane stosowanie ziela dziurawca równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi, które hamują wychwyt zwrotny serotoniny.
Uważaj na działania niepożądane 
Mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe, skórne reakcje alergiczne, zmęczenie i niepokój. Częstość nie jest znana. Osoby o jasnej karnacji, po ekspozycji na intensywne światło słoneczne, mogą reagować nasilonymi objawami imitującymi oparzenia słoneczne.
Czy pamiętasz, że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.

Pojemność
60 tabletek
Producent 
Labofarm
Szczegóły
6790312
LEK OTC
tabl.
60 tabl. (pojemnik)
Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

DPD KURIER

11,99 zł.

1 DZIEŃ

DPD PUNKT ODBIORU

11,99 zł.

1 DZIEŃ

ODBIÓR OSOBISTY*

DARMOWA

PON - PT 7:00 - 20:00

SOBOTA  7:00 - 15:00

 

*DARMOWY ODBIÓR  w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.

Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Zapytaj farmaceutę
Cena
17,21 zł
w tym VAT
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłamy w 24 h

Darmowa dostawa od 299 zł

Podobne produkty

Sprawdź, jakim produktom zaufali inni

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć