Essentiale max 600mg x 30 kapsułek

Producent : SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rodzaj: LEK OTC

Opis
Nazwa: Essentiale Max
Postać: kaps.twarde
Dawka: 0,6 g
Opakowanie: 30 kaps.

Skład: 1 kapsułka zawiera: Phospholipidum essentiale, fosfolipidy z nasion sojowych zawierające (3-sn-fosfatydylo)cholinę, 600 mgPełny wykaz substancji pomocniczych
Wskazania: Essentiale Max jest roślinnym produktem leczniczym stosowanym w chorobach wątroby.Zmniejsza subiektywne dolegliwości, takie jak: brak apetytu, uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu spowodowane uszkodzeniem wątroby w wyniku nieprawidłowej diety, działania substancji toksycznych lub w przebiegu zapalenia wątroby.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu.
Działania niepożądane: Klasyfikacja spodziewanej częstości występowania działań niepożądanych:Bardzo często (  1/10)Często (  1/100 do < 1/10)Niezbyt często (  1/1 000 do < 1/100)Rzadko (  1/10 000 do < 1/1 000) Bardzo rzadko ( < 1/10 000)Częstość nieznana (częstość nie może być określona na podstawie dostępnych danych).Rzadko:zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego np. nudności, luźne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej.Bardzo rzadko:Reakcje nadwrażliwości: wysypka, pokrzywka.Częstość nieznana: świąd skóry.
Interakcje: Jednoczesne stosowanie środków przeciwzakrzepowych może spowodować wystąpienie interakcji. W takim przypadku należy odpowiednio dostosować dawkę środków przeciwzakrzepowych.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 kapsułka 3 razy na dobę.Kapsułki należy przyjmować w czasie posiłków, nie rozgryzając (popijając np. szklanką wody).Długość leczenia nie jest ograniczona.
Środki ostrożności: - Stosowanie produktu Essentiale Max nie może zastąpić wykluczenia z diety substancji szkodliwych, które powodują uszkodzenie wątroby, (np. alkoholu),- W przewlekłym zapaleniu wątroby stosowanie leczenia wspomagającego produktem Essentiale Max jest uzasadnione tylko, gdy w trakcie leczenia pacjent odczuwa poprawę ogólnego samopoczucia.Ze względu na zawartość oleju sojowego produkt może powodować ciężkie reakcje alergiczne.Stosowanie u dzieciWiedza na temat stosowania u dzieci nie jest wystarczająca- Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat,
Prowadzenie pojazdów: Essentiale Max nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.
Przedawkowanie: Nie opisano dotychczas przypadków przedawkowania produktu Essentiale Max. W przypadku zażycia większej dawki leku Essentiale Max niż zalecana:wyżej opisane działania niepożądane mogą ulec nasileniu.
Ciąża: Produkty otrzymywane z nasion sojowych są często składnikiem pożywienia, jak dotąd nie zaobserwowano szkodliwego wpływu na przebieg ciąży podczas ich stosowania.Jednak wyniki badań przeprowadzone na zwierzętach nie są wystarczające.W związku z powyższym stosowanie produktu w czasie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane.
Szczegóły
4279511
LEK OTC
kaps.twarde
30 kaps.
Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

DPD KURIER

11,99 zł.

1 DZIEŃ

DPD PUNKT ODBIORU

11,99 zł.

1 DZIEŃ

ODBIÓR OSOBISTY*

DARMOWA

PON - PT 7:00 - 20:00

SOBOTA  7:00 - 15:00

 

*DARMOWY ODBIÓR  w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.

Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Zapytaj farmaceutę
Cena
27,95 zł
w tym VAT
Dostępny

Wysyłamy w 24 h

Darmowa dostawa od 299 zł

Podobne produkty

Sprawdź, jakim produktom zaufali inni

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć