Naproxen hasco żel 12mg/g x 50 g
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z O.O.
Rodzaj: LEK OTC
IBUMENT
Ibuprofenum + Levomentholum,
50mg/g + 30mg/g, żel
opakowanie: 100g
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie
oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie
stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Naproxen hasco żel 12mg/g x 50 g
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Olfen Patch - plaster leczniczy 140mg x 5 sztuk
TEVA PHARMACEUTICALS...
Dip Hot Krem rozgrzewający x 67 g
COLEP LAUPHEIM GMBH & CO. KG
TEVA PHARMACEUTICALS...
POZNAŃSKIE ZAKŁADY...
ReumoTerapia Krem z Imbirem x 60 g
NES PHARMA
Nurofen Mieśnie i Stawy 200mg plaster x 4 sztuki
RECKITT BENCKISER POLAND...
Końska maść rozgrzewająca x 350 g
VIRDE POLSKA SP. Z O.O.
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
POZNAŃSKIE ZAKŁADY...
Ibufen dla dzieci Forte smak malinowy x 100 ml
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
No-Spa max 80 mg x 48 tabletek
SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.
Voltaren Sport żel 11,6 mg/g x 50 g
Haleon Poland
Ibuprom RR tabletki powlekane 400mg (MAX) x 48 tabletek
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Paracetamol Farmina125 mg x 10 czopków
FARMINA SP. Z O.O.