Keratosept krople do oczu x 10 ml krople do oczu PHARM SUPPLY SP. Z O.O.
Keratosept krople do oczu x 10 ml krople do oczu PHARM SUPPLY SP. Z O.O.
Keratosept krople do oczu x 10 ml krople do oczu PHARM SUPPLY SP. Z O.O.
Keratosept krople do oczu x 10 ml krople do oczu PHARM SUPPLY SP. Z O.O.

Keratosept krople do oczu x 10 ml

Producent : PHARM SUPPLY SP. Z O.O.

Rodzaj: Wyrób medyczny

Keratosept Powlekające, nawilżające, chroniące nabłonek rogówki krople do oczu

Opis
Opis produktu
Krople do oczu Keratosept to jałowy hydrożel zawierający:
  • alkohol poliwinylowy o właściwościach powlekających, nawilżających, wiskoelastycznych, mukoadhezyjnych i działaniu ochronnym.
  • dekspantenol będący jedną z witamin grupy B, analog kwasu pantotenowego naturalnie występującego w tkankach, o właściwościach odżywczych dla tkanek i ochronnych wobec nabłonka.
  • diizotionian heksamidyny, chlorowodorek poliheksanidu, wersenian disodowy – substancje o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, do stosowania na tkanki oka przez aplikację w kroplach.
Te właściwości składników kropli do oczu Keratosept powodują, że działają one jako skuteczny środek wspomagający odbudowę nabłonka rogówki uszkodzonego przez soczewki kontaktowe, klimatyzację, promienie słoneczne, sztuczne oświetlenie czy pracę przed monitorem komputerowym.
Substancje o charakterze przeciwdrobnoustrojowym zapewniają jałowość kropli po pierwszym otwarciu, jak również chronią tkanki oka przed podrażnieniem i zakażeniem spowodowanym przez smog, dym, pył, zanieczyszczone powietrze, przynosząc ulgę tkankom w tych stanach.
Krople do oczu Keratosept zawierają 1,25% alkoholu poliwinylowego. Ta ilość alkoholu poliwinylowego powoduje że krople mają właściwości reologiczne podobne do płynu łzowego oraz wykazują wysoką adhezyjność do mucyny powlekającej błony śluzowe oka wykazując działanie nawilżające, powlekające i ochronne nie powodując zaburzenia widzenia w postaci zamglenia.
Struktura hydrożelu zapewnia przedłużone działanie na powierzchni śluzówki oka zwiększając w ten sposób skuteczność wspomagającej witaminy w procesie odbudowy nabłonka.
Metylosulfonylometan, jeden ze składników kropli Keratosept, to aktywna siarka pochodzenia organicznego, która nie wykazuje żadnego szczególnego działania farmakologicznego, a jedynie ułatwia wchłanianie dekspantenolu poprzez poprawę przenikalności do komórek.
Składniki
alkohol poliwinylowy 1,25%, dekspantenol, diizotionian heksamidyny 0,050%, chlorowodorek poliheksanidu 0,0001%, metylosulfonylometan, wersenian disodowy, dwuzasadowy sodu fosforan, jednozasadowy potasu fosforan, woda oczyszczona.
Jak stosować?
Należy zakroplić 1-2 krople wyrobu medycznego Keratosept do worka spojówkowego ściskając lekko butelkę. Krople można stosować 2-3 razy na dobę. Gdy jest to konieczne można stosować krople częściej.
Pojemność
10 ml
Producent
Pharmsupply
Szczegóły
9098269
Wyrób medyczny
krop.do oczu
10 ml (butelka z zakrap.)
Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

DPD KURIER

11,99 zł.

1 DZIEŃ

DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA

11,99 zł.

1 DZIEŃ

ODBIÓR OSOBISTY*

SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX**

DARMOWA

12,99 zł.

PON - PT 7:00 - 20:00

SOBOTA  7:00 - 15:00

2 DNI

INPOST PACZKOMATY***

INPOSTA KURIER 

12,99 zł.

12,99 zł.

1-2 DNI

1 DZIEŃ

 

*DARMOWY ODBIÓR  w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.

** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.

*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.

Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Zapytaj farmaceutę
Cena
27,48 zł
w tym VAT
Cena
27,48 zł
w tym VAT
Ostatnie sztuki w magazynie

Ponad 3000 zweryfikowanych opinii

Podobne produkty

Sprawdź, jakim produktom zaufali inni