Flegamina syrop o smaku malinowym 4mg/5ml x 120 ml ( data...
TEVA PHARMACEUTICALS...
Ponad 4000 zweryfikowanych opinii
Producent : ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Rodzaj: LEK OTC
Metafen - produkt leczniczy zawierający ibuprofen oraz paracetamol.
Opis preparatu
Metafen - produkt leczniczy zawierający ibuprofen oraz paracetamol.
Wskazanie: ból, gorączka, stan zapalny
Skład
Substancje czynne leku to ibuprofen (Ibuprofenum) i paracetamol (Paracetamolum).
1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamolu.
Substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian
Jak stosować?
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
Lek przeznaczony do stosowania doustnego.
Dorośli: jednorazowo 1 lub 2 tabletki.
W razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę.
Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletkę.
W razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę.
Nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.
Przeciwwskazania
Kiedy nie należy stosować leku Metafen:
Czy pamiętasz, że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz też inne preparaty marki Polpharma
Pojemność
50 tabletek
Producent
Polpharma
|
SPOSÓB DOSTAWY |
KOSZT DOSTAWY |
CZAS DOSTAWY (dni robocze) |
|
DPD KURIER |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
DPD PUNKT ODBIORU/ ŻABKA |
11,99 zł. |
1 DZIEŃ |
|
ODBIÓR OSOBISTY* SPECJALISTYCZNY KURIER POCZTEX** |
DARMOWA 12,99 zł. |
PON - PT 7:00 - 20:00 SOBOTA 7:00 - 15:00 2 DNI |
|
INPOST PACZKOMATY*** INPOSTA KURIER |
12,99 zł. 12,99 zł. |
1-2 DNI 1 DZIEŃ |
*DARMOWY ODBIÓR w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.
** Metoda dostawy zalecana w przypadku zamówienia leków i produktów, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze.
*** Do paczkomatów nie wysyłamy LEKÓW OTC!
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.
Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.
Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.
Podobne produkty
Flegamina syrop o smaku malinowym 4mg/5ml x 120 ml ( data...
TEVA PHARMACEUTICALS...
Allefin żel 0,02g + 0,01g x 30 g
PRZEDSIĘBIORSTWO...
Momester Nasal aerozol do nosa 0,05mg x 60 dawek
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE...
HECPHARMA RADOSŁAW...
Contour Plus Paski - test paskowy_50 pasków
BAYER SP. Z O.O.
Bioprazol Bio Max 20 mg x 14 kapsułek
BIOFARM SP.Z O.O.
Hirudoid żel 0,3 g/100g x 100 g
STADA ARZNEIMITTEL AG
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER...
Sprawdź, jakim produktom zaufali inni
Acti Vita-Miner D3 tabletki x 60 tabletek
AFLOFARM FARMACJA POLSKA...
OMNI-BIOTIC Flora Plus 14 saszetek
APG AllegroSan Pharma GmbH
ElectroVit Junior truskawka x 20 tabletek musujących
Activlab Sp. z o.o.
Colostrum Genactiv A2 proszek x 45 g
Genactiv
Febrisan proszek musujący o smaku cytrynowym x 16 saszetek
ORIFARM HEALTHCARE A/S
OMNI-BIOTIC Hetox 6g x 30 saszetek
APG AllegroSan Pharma GmbH
Lipiforma Bergamia Max x 60 kapsułek
AUROVITAS PHARMA POLSKA...
ElectroVit Pomarańcza+ Calcium 300 Cytryna x 1 zestaw
Activlab Sp. z o.o.