Maść borowinowa x 60 g

Opis
Nazwa: Maść borowinowa
Postać: maść
Dawka: 0,4 g/g
Opakowanie: 60 g
Działanie: - Przeciwbólowe- Przeciwzapalne
Wskazania: Maść borowinową stosuje się pomocniczo w:-reumatoidalnym zapaleniu stawów (rzs);-zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa (ZZSK); zespołach bólowych szyjnych, barkowych i lędźwiowych; chorobie zwyrodnieniowej stawów;-stanach pourazowych narządu ruchu. 
Przeciwwskazania: -jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienionych w punkcie 6),-u dzieci, -nie stosować leku na uszkodzoną skórę (np. rany, oparzenia), w trakcie stosowania leku należy unikać kontaktu z oczami, -nie zaleca się stosowania na duże powierzchnie ciała.
Działania niepożądane: Nie stwierdzono działań ubocznych ani zaostrzeń objawów choroby. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych należy przerwać stosowanie leku, poinformować o nich lekarza.
Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lekkim masażem wcierać do wchłonięcia niewielkie ilości maści (około 1-2 cm maści wyciśniętej z tubki) w skórę w okolicę chorych stawów i mięśni. Stosować 1- 3 razy dziennie, przez okres ok. 2-3 tygodnie.
Dawkowanie (dzieci): Brak danych na temat bezpieczeństwa stosowania leku w tej grupie wiekowej. Z tego względu nie zaleca się stosowania leku u dzieci.
Środki ostrożności: Przed rozpoczęciem stosowania maści borowinowej należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli po upływie 10-15 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.
Uwagi: Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie należy stosować maści borowinowej po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca. Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę, jak usunąć leki, których się już nie używa. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.
PKWIU21.20.13.0
Rodzaj
EAN5909990004218
BLOZ_074821501
Szczegóły
4821501
LEK OTC
-
60 g
Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

DPD KURIER

11,99 zł.

1 DZIEŃ

DPD PUNKT ODBIORU

11,99 zł.

1 DZIEŃ

ODBIÓR OSOBISTY*

DARMOWA

PON - PT 7:00 - 20:00

SOBOTA  7:00 - 15:00

 

*DARMOWY ODBIÓR  w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.

Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Zapytaj farmaceutę
Cena
29,54 zł
w tym VAT
Dostępny

Wysyłamy w 24 h

Darmowa dostawa od 299 zł

Podobne produkty

Sprawdź, jakim produktom zaufali inni

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć