Vicks vaporub maść x 50 g

Lek na objawy przeziębienia w formie maści do nacierania klatki piersiowej i pleców. Vicks VapoRub uwalniając lotne substancje czynne, udrożnia drogi oddechowe aż do 8h.

Opis
Opis produktu
Walcz z objawami przeziębienia poprzez połączenie:
• olejku eukaliptusowego
• lewomentolu
• kamfory racemicznej
• olejku terpentynowego
Lek na objawy przeziębienia w formie maści do nacierania klatki piersiowej i pleców. Vicks VapoRub uwalniając lotne substancje czynne, udrożnia drogi oddechowe aż do 8h.
Składniki
Substancjami czynnymi leku są: Levomentol (Levomentholum), Kamfora (Camphora recemica), Olejek eukaliptusowy (Eucalypti aetheroleum) i Olejek terpentynowy (Terbinthinae aetheroleum a Pino pinastro).
Pozostałe składniki leku to: Tymol, Olejek cedrowy, Wazelina biała.
Jak stosować?
Maść do nacierania klatki piersiowej i pleców oraz do inhalacji składników lotnych. Wcierać odpowiednią ilość maści we wskazane miejsca i powtarzać 2 do 3 razy dziennie, jeśli potrzeba. Lekkie ubranie sprzyja skuteczniejszej inhalacji parujących składników lotnych. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 łyżeczkę nakładać na klatkę piersiową i plecy 2 do 4 razy dziennie Dzieci od 5 do 12 roku życia: ½ - łyżeczki nakładać na klatkę piersiową i plecy 2 do 3 razy dziennie. Dzieci poniżej 5 roku życia: nie jest zalecane stosowanie leku w tej grupie wiekowej. Sposób podawania Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: - wcierać Vicks VapoRub dokładnie w skórę klatki piersiowej i pleców; - przykryć całą powierzchnię ciepłą tkaniną, dla lepszego efektu (nie stosować tworzyw utrudniających parowanie); - używać lekkich ubrań w celu skuteczniejszej inhalacji. Dzieci od 5 do 12 roku życia: - nakładać Vicks VapoRub delikatnie na klatkę piersiową i plecy; - wcierać delikatnie; - używać lekkich ubrań w celu skuteczniejszej inhalacji.
Pojemność
100 g
Producent
Vicks Pharma
Szczegóły
6604801
LEK OTC
maść
50 g
Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

DPD KURIER

11,99 zł.

1 DZIEŃ

DPD PUNKT ODBIORU

11,99 zł.

1 DZIEŃ

ODBIÓR OSOBISTY*

DARMOWA

PON - PT 7:00 - 20:00

SOBOTA  7:00 - 15:00

 

*DARMOWY ODBIÓR  w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.

Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Zapytaj farmaceutę
Cena
23,05 zł
w tym VAT
Cena
23,05 zł
w tym VAT
Obecnie brak na stanie

Inne produkty

Ponad 1800 zadowolonych pacjentów

Podobne produkty

Sprawdź, jakim produktom zaufali inni

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć