Mucosolvan Max 75mg kapsułki x 20 kapsułek

Producent : SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rodzaj: LEK OTC

Mucosolvan Max to lek stosowany w kaszlu mokrym, w postaci twardych kapsułek o przedłużonym uwalnianiu. Lek rozrzedza zalegającą wydzielinę i ułatwia jej odkrzsztuszanie. Mucosolvan Max może być stosowany u osób dorosłych.

Opis
Opis preparatu
Mucosolvan Max to lek stosowany w kaszlu mokrym, w postaci twardych kapsułek o przedłużonym uwalnianiu. Lek rozrzedza zalegającą wydzielinę i ułatwia jej odkrzsztuszanie. Mucosolvan Max może być stosowany u osób dorosłych.
Wskazanie: ostre i przewlekłe choroby płuc i oskrzeli
Skład
Substancją czynną leku jest ambroksolu chlorowodorek (Ambroxoli hydrochloridum)
Jedna kapsułka zawiera 75 mg ambroksolu chlorowodorku.
Substancje pomocnicze: zawartość kapsułki: krospowidon, wosk Carnauba, alkohol stearylowy, magnezu stearynian; otoczka kapsułki: żelatyna, woda oczyszczona, tytanu dwutlenek (E171), żelaza tlenek czerwony, (E172), żelaza tlenek żółty (E172); Biały nadruk: szelak, tytanu dwutlenek (E171), glikol propylenowy.
Jak stosować?
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Dawkowanie Muscosolvanu Max u osób dorosłych to: 1 kapsułka raz na dobę, najlepiej rano lub przed południem. Leku nie należy stosować przed snem. Kapsułek nie należy otwierać lub żuć, ale połknąć w całości, popijając odpowiednią ilością płynu.
Tzw. „granulki nośnikowe”, które czasami są widoczne w stolcu, uwalniają substancję czynną podczas przejścia przez przewód pokarmowy, a same nie mają znaczenia terapeutycznego.
Jeżeli podczas stosowania leku Mucosolvan Max w czasie ostrych chorób dróg oddechowych nie dojdzie do złagodzenia objawów, należy zasięgnąć porady lekarza. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 4 - 5 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.
Przeciwwskazania
Nie stosować Mucosolvanu Max u pacjentów uczulonych na ambroksolu chlorowodorek lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.
Czy pamiętasz, że?
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania i nie przekraczaj zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z zaufanym lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz też inne preparaty marki Sanofi Aventis
Pojemność
20 kapsułek
Producent
Sanofi Aventis
Szczegóły
3173442
LEK OTC
kaps.o prz.uwal.twarde
20 kaps.
Dostawa

SPOSÓB DOSTAWY

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

DPD KURIER

11,99 zł.

1 DZIEŃ

DPD PUNKT ODBIORU

11,99 zł.

1 DZIEŃ

ODBIÓR OSOBISTY*

DARMOWA

PON - PT 7:00 - 20:00

SOBOTA  7:00 - 15:00

 

*DARMOWY ODBIÓR  w aptece Narutowicza 83 i 1 Maja 36, Lublin.

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ.

Wszystkie zamówienia wysyłamy tego samego dnia/ do 24 h po otrzymaniu płatności.

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Zapytaj farmaceutę
Cena
21,76 zł
w tym VAT
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłamy w 24 h

Darmowa dostawa od 299 zł

Podobne produkty

Sprawdź, jakim produktom zaufali inni

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć